Objednanie konzultačnej hodiny cez chat


  • Pošlite e-mail na onlinepsycholog@gmail.com s návrhmi, kedy by Vám konzultácia vyhovovala (napr. "streda 25.8. o 19:00" alebo "najbližší víkend kedykoľvek po 13:00"). Môže sa stať, že Vami navrhovaný termín bude obsadený. V tom prípade obratom obdržíte alternatívne návrhy volných termínov. Do e-mailu tiež napíšte, cez aké médium budete chcieť chatovať (ICQ, Skype, www.pokec.azet.sk, gmail -chat, ...) a pod akým nickom (menom) sa budete prihlasovať.


  • Ako odpoveď dostanete potvrdzovací e-mail o dátume, čase a forme spojenia a tiež variabilný symbol pre identifikáciu platby.


  • Po dohodnutí termínu zrealizujte platbu na účet IBAN: SK78 8360 5207 0042 0014 0962 s príslušným variabilným symbolom. Platbu, prosím, uhraďte najneskôr 3 dni pred dohodnutým termínom, aby ju bolo možné overiť ešte pred začatím konzultácie.V prípade zrušenia rezervácie z Vašej strany skôr ako 36 hodín pred dohodnutým termínom (alebo prípadnými komplikáciami na mojej strane) obratom dostanete späť celú uhradenú čiastku.V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať mailom na "onlinepsycholog@gmail.com".
Na otázky ohľadne platených služieb odpovedám do niekoľko hodín, maximálne do dňa. Ostatné odpovede môžu trvať niekoľko dní.

Okrem klasického bankového prevodu, môžete platbu uhradiť aj prostredníctvom služby PayPal. Prevod je v tomto prípade realizovaný takmer okamžite a preto môže významne skrátiť dobu čakania na termín. V prípade priaznivých podmienok je možné dohodnúť konzultáciu ešte v ten istý deň. PayPal zároveň garantuje anonymitu Vaších citlivých údajov (ako napr. číslo karty) a pre odosielateľa je bez poplatkov. Ostatný postup objednávania zostáva rovnaký ako pri bežnom bankovom prevode. Pre realizáciu platby cez PayPal kliknite na logo PayPal vľavo od tohto textu.